home oferta uslugi kontakt
 

 

 

Oferta

 

 

FOTOGRAFIA ŚLUBNA
Ślub jest niewątpliwie jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka, które chce się zachować w pamięci jak najlepiej. Moim celem jest zadbanie o to, aby ten wyjątkowy dzień Waszego życia doskonale zapisał się w historii opowiedzianej zdjęciami, które poruszą Wasze serca.

REPORTAŻ ŚLUBNY
Proponuję Wam reportaż ślubny, czyli pełną relację z Dnia Waszego Ślubu, począwszy od przygotowań do oczepin włącznie. W reportażu najistotniejsza dla mnie jest Wasza prawdziwość i naturalność. Emocje są najpiękniejsze, kiedy są spontaniczne i prawdziwe, wobec czego w Dniu Waszego Ślubu staram się fotografować dyskretnie i być jak najmniej widoczny dla Was i Waszych gości.

PLENER ŚLUBNY
Aranżowana sesja ślubna w przeciwieństwie do reportażu wymaga od fotografa zdecydowanie więcej kreatywności. Tutaj liczy się przede wszystkim pomysł, w następnej kolejności inicjatywa i zaangażowanie samej Pary Młodej oraz odpowiednie miejsca, czas, światło… Istnieje możliwość zorganizowania krótkiej sesji w Dniu Ślubu, jednak na prawdziwy plener ślubny trzeba przeznaczyć osobny dzień.

ALBUM ŚLUBNY I EFEKT KOŃCOWY
Duże znaczenie ma dla mnie efekt końcowy. Dobre zdjęcia zasługują na dobrą oprawę. Album ślubny stanowi dla mnie najwyższą formę prezentacji mojego dzieła i nie wyobrażam sobie oddawać samych zdjęć w kopercie. Proponuję dwa rodzaje albumów: album tradycyjny z wklejanymi odbitkami na strony przekładane delikatnym pergaminem lub fotoalbum w postaci księgi o grubych kartach, na których zdjęcia rozmieszczone są wg autorskiego projektu. Każdy album projektowany jest indywidualnie i wykonywany przez zakład introligatorski, co gwarantuje wysoką jakość i trwałość na lata, w przeciwieństwie do albumów, które można dostać za niewielkie pieniądze w sklepach.

Prócz albumu z Waszymi zdjęciami ślubnymi, dostaniecie również płytę z fotografiami w pełnym formacie.


FOTOGRAFIA PORTRETOWA, SESJA NARZECZEŃSKA, BRZUSZKOWA…
Poza fotografią ślubną, równie chętnie wykonuję wszelkiego rodzaju inne sesje fotograficzne. Przed Waszym ślubem gorąco zachęcam do wzięcia udziału w sesji narzeczeńskiej. Natomiast kiedy będziecie spodziewać się potomka i chcielibyście uwiecznić okres dużego brzuszka, z chęcią wykonam dla Was sesję ciążową, a gdy już Wasze maleństwo przyjdzie na świat, proponuję reportaż z chrzcin; polecam również sesje noworodkowe, dziecięce, rodzinne… oraz wszelkiego rodzaju inne sesje zdjęciowe.